דאודורנט טבעי olio

שאלות שתמיד שואלים (FAQ)  
השאלה אולי הכי נשאלת בשנה האחרונה. סודה לשתיה עושה עבודה נהדרת בהפגת ריחות רעים. בדאודורנט היא יעילה כמו קסם. הבעיה שאנישים רבים עשויים לפתח רגישות לנוכחות שלה במהלך הזמן. הרגישות באה לידי ביטוי בגירוי, אדמומיות ותחושה של כוויה. הפיתרון הוא להפסיק את השימוש בדאודורנטים שמכילים אותה. לפעמים ניתן לחזור ולהשתמש בדאודורנטים המכילים כמות קטנה יותר של סודה לשתיה אבל בדרך כלל היעילות של דאודורנטים אלו פחותה. 

הדאודורנט עובד נהדר והוא מאוד אפקטיבי ולכן בדרך כלל אין צורך לחזור על מריחת הדאודורנט במהלך היום.
כדי שהדאודורנט יתן תוצאות מעולות, מאוד חשוב למרוח (בוקר או ערב) על עור נקי לאחר הרחצה.  הדאודורנט עובד יפה מאוד גם בימים הכי חמים בשנה וגם לאחר פעילות ספורטיבית מאומצת. 

 הדאודורנט של Olio מכיל חומרים העוזרים לספוח את הזיעה כמו אבקת טפיוקה ופחם פעיל אך אינו מכיל אלומיניום, שהוא החומר האוטם את בלוטות הזיעה.  

תהליך ההזעה הוא תהליך טבעי וחשוב של הגוף והדיאודורנט אינו מונע אותו.  תפקיד הדאודורנט הוא למנוע את ריח הזיעה ואת זה הוא יודע לעשות היטב גם ביום קיץ חם וגם אם אתה פעילה באופן מיוחד.

 

בתחילה, הדאודורנט שלנו נמכר רק בצורת קרם. גילינו שיש אנשים שפעולת המריחה פחות נוחה להם ולכן פיתחנו את הדאודורנט גם בצורת סטיק נוח לשימוש.
השארנו את קרם הדאודורנט לכל הלקוחות שמכורים אליו כבר שנים. אותו דאודרונט מעולה בשני אופני מריחה שונים.
הדאודורנטים מאוד מרוכזים חסכוניים. מספיקה כמות קטנה כדי שהדאודורנט יעשה את העבודה. בדאודורנט סטיק מספיקה מריחה אחת או שתיים, ובדאודורנט קרם כמות השווה לגרגר תירס. 
 גם הקרם וגם הסטיק יכולים בשימוש יום יומי להספיק בין חודש וחצי לשלושה חודשים.   
בכל דאודורנט חשוב להשתמש בכמות קטנה ולהספיג בעור.בצורת שימוש זו, הדאודורנט נספג לגמרי בגוף ולא משאיר סימנים על הבגדים. גם הדאודורנטים המכילים פחם פעיל לא משאירים סימנים על העור והבגדים ואפשר להשתמש בהם ללא חשש.
יש לנו שני סוגי דאודורנטים. פורמולה אחת, המכילה סודה לשתיה ופורמולה שנייה, שאינה מכילה סודה לשתיה ומותאמת לאנשים בעלי עור רגיש. שתי הפורמולות עושות את העבודה ביעילות. 
 
הדאודורנטים בסטיק מכילים שעווה מן הצומח וטבעוניים לחלוטין. 
הדאודורנטים בקרם מכילים שעוות דבורים. ניתן להזמין קרם דאודורנט טבעוני המכיל שעוות סויה.
כמובן שלא. אנחנו נגד ניסויים בבעלי חיים ולעולם לא נשתמש בחומרי גלם שנוסו על בעלי חיים
רגישות באיזור בית השחי היא דבר די שכיח. במידה והתחלת להרגיש גירוי/ כאב, יש להפסיק מיד כל שימוש בדאודורנט ולתת לאזור להרגע.   
אנחנו ממליצים לעבור להשתמש בדאודורנט פחם פעיל שאינו מכיל סודה לשתיה, ולשקול גם לעבור לשימוש בדאודורנט שאינו מכיל תוספת ריח, העשויה לגרום גם היא לרגישות.   
 
הדאודורנט סטיק של Olio מגיע באריזת קרטון אקולוגית.  בתחילת השימוש יש צורך להעלות את הדאודורנט מעל לפני המיכל. ניתן לעשות זאת בדחיפת תחתית המיכל כלפי מעלה. בפעם הראשונה תרגישו מעט התנגדות של החומר והתנתקות שלו מצידי המיכל. 
מכיון שהחומר הוא טבעי ומשתנה במרקמו בטמפרטורות שונות, יתכן ובחורף יהיה צורך להצמידו את הגוף למספר שניות כדי לחמם ולרכך אותו.   יש להסתפק במריחה אחת או שתיים לכל היותר ולהספיגו בעור כדי להימנע משאריות חומר על הגוף.  
כן. אפשר להתנסות בכמות מוקטנת בעלות סמלית. דוגמיות התנסות נשלחות בדואר ישראל בלבד וניתן להשיג אותן בקישור http://https://oliosoap.co.il/p/קרם-דאודורנט-מוקטן  הדוגמיות מגיעות בקרם ולא בסטיק. 
הדאודורנטים שלנו כל כך עדינים כך שאין שום בעיה להשתמש בהם על העור העדין של ילדכם. 
עבור ילדים מומלץ להשתמש בדאודורנט סטיק פחם פעיל וללמד אותם את אופן השימוש בו.  אנחנו ממליצים לבחור דאודורנט ללא תוספת ריח כדי להפחית סיכוי לגירויי עור. 
x

#{title}

#{text}

#{price}