תשובות לשאלות שתמיד שואלים על הדאודורנט הטבעי שלנו

דאודורנט טבעי olio
הדאודורנט שלנו נמכר כבר למעלה מחמש שנים. לאורך השנים גילינו שהשאלות לגבי הדאודורנט חוזרות על עצמן ולכן חשבנו להקל עליכם עם תשובות מוכנות וזמינות במיידי. מוזמנים להפציץ אותנו בשאלות נוספות. אנחנו כאן לענות עליהן. 
 

1. האם הדאודורנט של אוליו יעיל באמת ומחזיק מעמד למשך יום שלם?  

הדאודורנט עובד נהדר והוא מאוד אפקטיבי ולכן בדרך כלל אין צורך לחזור על מריחת הדאודורנט במהלך היום אבל מאוד חשוב למרוח (בוקר או ערב) על עור נקי לאחר הרחצה. במידה ומתקלחים בשעות הערב, בימי קיץ חמים במיוחד כדאי למרוח פעם נוספת בבוקר. מעדויות של לקוחות הדאודורנט עובד יפה מאוד גם בימים הכי חמים בשנה וגם לאחר פעילות ספורטיבית מאומצת. 

 

2. מדוע הדאודורנט של אוליו נמכר בצורת קרם ולא בסטיק כפי שאנו רגילים בדאודורנטים אחרים?

מכיון שהרכיבים העיקריים של הדאודורנט הם שמנים בדרגת מוצקות משתנה בתנאי מזג אויר שונים, המריחה בסטיק עלולה להיות בעייתית.   בנוסף, מצאנו שדאודורנט בצנצנת קרם חסכוני הרבה יותר מדאודורנט בסטיק מכיוון שהאצבע מרגישה בדיוק את הכמות הנדרשת ולא יותר מכך.  האצבע גם מורחת את הקרם עד לספיגה מלאה כשבסטיק שאריות עודפות מן החומר עלולות להשאר על העור.

 

3. לכמה זמן מספיקה צנצנת דאודורנט?

מכיון שמספיקה כמות קטנה מאוד מן הדאודורנט הוא חסכוני ביותר, זה כמובן תלוי בקצב השימוש אבל בדרך כלל צנצנת אחת (50 מ"ל) תספיק לשימוש יום יומי  של בין חודש לחודשיים.

 

4. האם הדאודורנט משאיר כתמים על הבגד?

לא. הדאודורנט נספג לגמרי בגוף ולא משאיר סימנים על הבגדים. חשוב להספיגו היטב בעור. 

 

5. האם דאודורנט אוליו מונע זיעה?

לא.   תהליך ההזעה הוא תהליך טבעי וחשוב של הגוף והדיאודורנט אינו מונע אותו.  תפקיד הדאודורנט הוא למנוע את ריח הזיעה ואת זה הוא יודע לעשות היטב גם ביום קיץ חם וגם אם את\ה פעילה באופן מיוחד.

 

6. האם הדאודורנט עלול לגרום לגירוי בעור?

הדאודורנט שלנו עדין במיוחד ומתאים גם לאנשים רגישים שאינם מסתגלים לדאודורנטים אחרים בשוק. למרות זאת אנו יודעים שאין מוצר שמתאים לכל אחד ואנשים מסוימים עלולים  לפתח  תגובה אלרגית לאחד מן הרכיבים בדאודורנט ובעיקר לסודה לשתיה המצוייה בו . כמו בכל מוצר אחר, במידה ונוצרה תגובה אלרגית יש להפסיק את השימוש במוצר. 

 

7. מה מכיל הדאודורנט?

המון שמן זית איכותי שמזין את העור ומרכך אותו, שמן קוקוס וחמאת שיאה עשירה , קורנפלור, סודה לשתייה , שעוות דבורים ,ויטמין E ושמנים אתריים.  כמה פשוט ככה טוב.  

8. איפה ניתן להשיג את הדאודורנט?  ממש כאן בקישור הבא:  https://olio.cashcow.co.il/p/קרם-דאודורנט-טבעי-פצולי-לבנדר

 

9. האם ניתן להתנסות בדוגמית?  

כן. אפשר להתנסות בכמות מוקטנת בעלות סמלית. את הדוגמית ניתן להשיג בקישור: 

https://oliosoap.cashcow.co.il/p/קרם-דאודורנט-פצולי-לבנדר-מוקט
 

 10.  זמינים בחפץ לב לענות על כל שאלה בטלפון 054-9468096 או בתגובות למטה. הקדמה

החנות האינטרנטית "Olio סבונים וטיפוח מן הטבע" (להלן "החנות האינטרנטית") בבעלות "קונסוננס בע"מ" (מושב חרות, ח.פ 513122101) המציע למכירה את המוצרים בחנות האינטרנטית..
המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.
יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר
ברכישה רשאים להשתתף בני 18 ומעלה. ההשתתפות מותנית במסירת פרטים מזהים נכונים (שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח).
האתר מתחייב לשמור על סודיות ופרטיות הגולש ולא להעביר פרטים של הלקוח (לרבות כתובת דואר אלקטרוני) לשום גורם אחר.עם הרשמה לאתר הלקוח נרשם לרשימת התפוצה של Olio סבונים מן הטבע ומקבל דיוור עם מאמרים, מבצעים ומידע נוסף. בכל רגע ניתן להסיר עצמך מקבלת המיילים.

המוצרים

כל מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח המופיעים באתר מיוצרים ע"י Olio סבונים מן הטבע, מוצרים אחרים באם ישנם, מופיעים עם רישום פרטי היצרן שלהם.
כל המוצרים המוצעים בחנות מיוצרים מחומרי גלם טבעיים ועדינים ככל האפשר, תוך פירוט מלא של כל הרכיבים הקיימים בהם. יחד עם זאת מאחר ישנם ואנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר.
התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. גודל האריזה המחייב הוא זה הכתוב בדף המוצר.

אופן התשלום

1. ניתן לשלם בחנות בכרטיסי אשראי דרך האתר PAYPAL.
2. ניתן לשלם בחנות בהזמנה טלפונית. במקרה זה, נציג שלנו יצור עמך קשר ויקבל את פרטי האשראי לתשלום. הכרטיסים הניתנים לסליקה הנם ישראכרט, ויזה ודיינרס.
3. ניתן לבצע רכישות על ידי תשלום בהעברה בנקאית. פרטי החשבון לתשלום ינתנו בטלפון או הודעת sms ב 0549468096. רק לאחר קבלת אסמכתא לתשלום ההזמנה תצא לדרך.
4. ניתן לשלם בצ'ק שירשם לפקודת "קונסוננס בע"מ " וישלח ל מושב חרות, ת.ד 496, מיקוד 40691. ההזמנה תצא לאחר פרעון מלא של הצ'ק.

פרטי הלקוחות שמורים במערכות החנות האינטרנטית. החנות האינטרנטית אינה שומרת פרטי כרטיסי אשראי כלל וכל רכישות האשראי מתבצעות דרך ספקי חיוב העומדים בתקני האבטחה המחמירים ביותר.
מדיניות משלוחים


1. כל המשלוחים מתבצעים ע"י דואר ישראל, בדואר רשום או בדואר שליחים.
2. מוצר הקיים במלאי יצא במשלוח תוך שלושה ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.
3.. על מוצר שאינו זמין במידי ויש צורך בהכנתו תתקבל הודעה והוא ישלח תוך 7 ימי עסקים מיום ההזמנה.
4. עם הוצאת המשלוח תתקבל הודעה שהזמנתכם נשלחה בצירוף מספר מעקב בדואר.
5. חבילה שתשלח ותחזור בגלל שלא נדרשה תחוייב שוב בדמי משלוח.
6. מחיר משלוח הוא משקל החבילה לפי המחירון של דואר ישראל (המשתנה מעת לעת).
7. במידה וקיים עיכוב בהגעת המוצר מסיבה שתלויה בדואר ישראל, המוכר יעשה כל שביכולתו על מנת לזרז ולאתר את המוצר עבור הלקוח. באם יחלפו 14 ימי עבודה והלקוח טרם יקבל את המוצר תהיה זכותו לבטל את הרכישה מבלי לשלם דמי ביטול, או לבקש משלוח מחודש של המוצר.
8. ניתן להזמין מוצרים גם בדואר שליחים עד לפתח הבית, ע"פ אזורי החלוקה של הדואר, בתשלום אשר יקבע על ידי דואר ישראל בזמן ההזמנה
9. את הזמנתכם ניתן לאסוף ללא עלות דמי משלוח בסטודיו שלנו ברחוב המייסדים, מושב חרות בתיאום מראש בטלפון 054-9468096


החזרות מוצרים וביטולים

1. כל המוצרים ניתנים להחזרה תוך 14 ימי עסקים מהגעת המשלוח, כאשר המוצר לא נפתח, באריזתו המקורית. הזיכוי עבור המוצרים שיוחזרו יהיה מלא ובתנאי שהגיע למוכר במצב תקין. הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח.
2.המוצר יתקבל בדואר רשום בלבד או בסטודיו שלנו במושב חרות. במקרים אלו עלות המשלוח על הקונה ואין החזר של דמי משלוח.
3. במידה והמשלוח עדיין לא יצא לדרכו יתקבל החזר כספי מלא ללא עמלת ביטול עסקה.
4. במקרים בהם המוצר הגיע שבור או פגום או בשונה ממה שהוזמן הלקוח לא יחוייב בעלות המשלוח אל " OLIO סבונים מן הטבע" .


x

#{title}

#{text}

#{price}