תשובות לשאלות שתמיד שואלים על הדאודורנט הטבעי שלנו

דאודורנט טבעי olio
הדאודורנט שלנו נמכר כבר למעלה מחמש שנים. לאורך השנים גילינו שהשאלות לגבי הדאודורנט חוזרות על עצמן ולכן חשבנו להקל עליכם עם תשובות מוכנות וזמינות במיידי. מוזמנים להפציץ אותנו בשאלות נוספות. אנחנו כאן לענות עליהן. 
 

1. האם הדאודורנט של אוליו יעיל באמת ומחזיק מעמד למשך יום שלם?  

הדאודורנט עובד נהדר והוא מאוד אפקטיבי ולכן בדרך כלל אין צורך לחזור על מריחת הדאודורנט במהלך היום אבל מאוד חשוב למרוח (בוקר או ערב) על עור נקי לאחר הרחצה. במידה ומתקלחים בשעות הערב, בימי קיץ חמים במיוחד כדאי למרוח פעם נוספת בבוקר. מעדויות של לקוחות הדאודורנט עובד יפה מאוד גם בימים הכי חמים בשנה וגם לאחר פעילות ספורטיבית מאומצת. 

 

2. מדוע הדאודורנט של אוליו נמכר בצורת קרם ולא בסטיק כפי שאנו רגילים בדאודורנטים אחרים?

מכיון שהרכיבים העיקריים של הדאודורנט הם שמנים בדרגת מוצקות משתנה בתנאי מזג אויר שונים, המריחה בסטיק עלולה להיות בעייתית.   בנוסף, מצאנו שדאודורנט בצנצנת קרם חסכוני הרבה יותר מדאודורנט בסטיק מכיוון שהאצבע מרגישה בדיוק את הכמות הנדרשת ולא יותר מכך.  האצבע גם מורחת את הקרם עד לספיגה מלאה כשבסטיק שאריות עודפות מן החומר עלולות להשאר על העור.

 

3. לכמה זמן מספיקה צנצנת דאודורנט?

מכיון שמספיקה כמות קטנה מאוד מן הדאודורנט הוא חסכוני ביותר, זה כמובן תלוי בקצב השימוש אבל בדרך כלל צנצנת אחת (50 מ"ל) תספיק לשימוש יום יומי  של בין חודש לחודשיים.

 

4. האם הדאודורנט משאיר כתמים על הבגד?

לא. הדאודורנט נספג לגמרי בגוף ולא משאיר סימנים על הבגדים. חשוב להספיגו היטב בעור. 

 

5. האם דאודורנט אוליו מונע זיעה?

לא.   תהליך ההזעה הוא תהליך טבעי וחשוב של הגוף והדיאודורנט אינו מונע אותו.  תפקיד הדאודורנט הוא למנוע את ריח הזיעה ואת זה הוא יודע לעשות היטב גם ביום קיץ חם וגם אם את\ה פעילה באופן מיוחד.

 

6. האם הדאודורנט עלול לגרום לגירוי בעור?

הדאודורנט שלנו עדין במיוחד ומתאים גם לאנשים רגישים שאינם מסתגלים לדאודורנטים אחרים בשוק. למרות זאת אנו יודעים שאין מוצר שמתאים לכל אחד ואנשים מסוימים עלולים  לפתח  תגובה אלרגית לאחד מן הרכיבים בדאודורנט ובעיקר לסודה לשתיה המצוייה בו . כמו בכל מוצר אחר, במידה ונוצרה תגובה אלרגית יש להפסיק את השימוש במוצר. 

 

7. מה מכיל הדאודורנט?

המון שמן זית איכותי שמזין את העור ומרכך אותו, שמן קוקוס וחמאת שיאה עשירה , קורנפלור, סודה לשתייה , שעוות דבורים ,ויטמין E ושמנים אתריים.  כמה פשוט ככה טוב.  

8. איפה ניתן להשיג את הדאודורנט?  ממש כאן בקישור הבא:  https://olio.cashcow.co.il/p/קרם-דאודורנט-טבעי-פצולי-לבנדר

 

9. האם ניתן להתנסות בדוגמית?  

כן. אפשר להתנסות בכמות מוקטנת בעלות סמלית. את הדוגמית ניתן להשיג בקישור: 

https://oliosoap.cashcow.co.il/p/קרם-דאודורנט-פצולי-לבנדר-מוקט
 

 10.  זמינים בחפץ לב לענות על כל שאלה בטלפון 054-9468096 או בתגובות למטה. 

x

#{title}

#{text}

#{price}